Fusion Sport   Brooks   Aalborg Fysioterapi   DGI  

Log ind

  1. Husk mig

Resultatliste 2015

Resultatliste fra New Balance Halvmarathon d. 22/3 2015.

Det er muligt at se billeder fra CatchUPhoto taget under løbet. Ud for dit resultat kan du linke direkte til dine billeder. Bemærk dog, at der har været automatisk indeksering på billederne, så der kan være tilfælde, hvor en løber med et nummer, der ligner dit, har sneget sig ind. Det er dog nok den nemmeste måde at finde dine billeder blandt de ca. 6.000 der blev taget til løbet :-).

Kvinder

Nr. Navn Evt. klub Resultat Diplom Billeder
1 Lone Balling Hansen Gardiner ApS 01:23:34 Diplom » Billeder
2 Inger Dagny Saanum Mandal 01:25:47 Diplom » Billeder
3 Fie Sønderby Christensen RUNAAR 01:26:06 Diplom » Billeder
4 Camilla Abel Lindholm Aalborg Atletik 01:26:56 Diplom » Billeder
5 Louise Jørgensen 01:29:27 Diplom » Billeder
6 Charlotte Dalsgaard Skive AM 01:32:49 Diplom » Billeder
7 Mette Højmark Jensen 01:33:29 Diplom » Billeder
8 Dorte Jensen New Balance 01:33:31 Diplom » Billeder
9 Pernille Koldsø 01:35:31 Diplom » Billeder
10 Anne Naur 01:35:42 Diplom » Billeder
11 Malene Mortensen FFD Kralupy Tri 01:36:25 Diplom » Billeder
12 Ulla Arensbach 01:37:09 Diplom » Billeder
13 Samantha Thygesen SMT 01:37:30 Diplom » Billeder
14 Lone Mørup Ikast atletik og motion 01:37:33 Diplom » Billeder
15 Kim Kalledat Christensen 01:37:50 Diplom » Billeder
16 Katrine Wied 01:39:02 Diplom » Billeder
17 Helle Lund SAM 01:39:33 Diplom » Billeder
18 Karin Hyldgaard Viborg Atletik og Motion 01:39:49 Diplom » Billeder
19 Pernille Kirch 01:39:57 Diplom » Billeder
20 Lene Lyngsø Timoshoppen.dk 01:40:09 Diplom » Billeder
21 Ninna Dalsgaard Christensen AAM / Alfa Laval Aalborg 01:41:09 Diplom » Billeder
22 Anita Olsen Kvaase Mandal 01:43:08 Diplom » Billeder
23 Berit Sørensen Aalborg Atletik og Motion 01:43:51 Diplom » Billeder
24 Anja Møller MIMOTO.DK 01:44:32 Diplom » Billeder
25 Stina Bonde 01:44:46 Diplom » Billeder
26 Signe Norre Vølund og Kloster 01:44:56 Diplom » Billeder
27 Astrid Skovsgaard 01:45:02 Diplom » Billeder
28 Carina Nielsen hjørring triatlon klub 01:45:05 Diplom » Billeder
29 Berit Gøthgen VAM-Marathongruppen 01:45:24 Diplom » Billeder
30 Vera Christensen Telenor Idrætsklub 01:45:55 Diplom » Billeder
31 Rikke Dusgaard 01:46:08 Diplom » Billeder
32 FERNANDA castilho Adventure team 01:46:09 Diplom » Billeder
33 Karen Melchior Jensen Team Melchior/Larsen 01:46:33 Diplom » Billeder
34 Lise Hillersborg Madsen Timoshoppen.dk 01:46:47 Diplom » Billeder
35 Kamilla Eriksen 01:47:10 Diplom » Billeder
36 Elisabeth Bernsten SMT Silkeborg 01:48:09 Diplom » Billeder
37 Elisabeth Rostved AAØRRC 01:48:22 Diplom » Billeder
38 Christina Larsen 01:48:53 Diplom » Billeder
39 Charlotte Boelt 01:48:55 Diplom » Billeder
40 Maria Clement Hagstrup 01:49:11 Diplom » Billeder
41 Inge Tarp Dromos 01:49:38 Diplom » Billeder
42 Karen Holm Jensen New Balance 01:49:52 Diplom » Billeder
43 Lene Jucnher 01:51:17 Diplom » Billeder
44 Sandie Johansen 01:51:50 Diplom » Billeder
45 Henriette Lauritsen 01:52:21 Diplom » Billeder
46 Marie Kjærgaard Pedersen Runaar 01:52:25 Diplom » Billeder
47 Anne Fløe 01:52:37 Diplom » Billeder
48 Gitte Bonde Gitte Bonde 01:54:12 Diplom » Billeder
49 Stine Brock Rasmussen 01:54:19 Diplom » Billeder
50 Majbritt Olesen 01:54:40 Diplom » Billeder
51 Karin Lønstrup 01:55:13 Diplom » Billeder
52 Astrid Toft 01:55:46 Diplom » Billeder
53 Pia Høgh Fitness dk 01:55:51 Diplom » Billeder
54 Carina Drivsholm 01:55:55 Diplom » Billeder
55 Winnie Hedegaard Viborg AM/Marathongruppen 01:55:57 Diplom » Billeder
56 Camilla Langvad Wiese 01:56:03 Diplom » Billeder
57 Vibeke Madsen Madsen 01:56:16 Diplom » Billeder
58 Sidse Norre Vølund og Kloster 01:56:25 Diplom » Billeder
59 Bolette Nielsen Team BS 01:56:40 Diplom » Billeder
60 Anita Ulrich 01:56:46 Diplom » Billeder
61 Line Bang Riecke Hjardemaal Telenor Idrætsklub 01:56:53 Diplom » Billeder
62 Estrid Sørensen 01:56:57 Diplom » Billeder
63 Marianne Fristrup 01:57:10 Diplom » Billeder
64 Rikke Møller Viborg AM 01:57:17 Diplom » Billeder
65 Dorthe Beith Hansen 01:59:05 Diplom » Billeder
66 Rikke Scherrebeck 01:59:13 Diplom » Billeder
67 Annette Urth Move Randers 02:00:22 Diplom » Billeder
68 Karin Rehnholt 02:00:39 Diplom » Billeder
69 Trine Møller RUNAAR 02:01:00 Diplom » Billeder
70 Stina H. Pedersen 02:02:13 Diplom » Billeder
71 Linn Walberg 02:02:17 Diplom » Billeder
72 Jacklyn Salgado Rozul 02:02:37 Diplom » Billeder
73 Karen Willumsen 02:03:04 Diplom » Billeder
74 Romana Kristensen 02:03:07 Diplom » Billeder
75 Lise-Lotte Thorsen 02:03:37 Diplom » Billeder
76 Annette Woller 02:03:55 Diplom » Billeder
77 Anne Bøjgaard Thomsen Høj & Bøj 02:04:21 Diplom » Billeder
78 Frederikke Holmgaard Sparekassen Vendsyssel 02:04:35 Diplom » Billeder
79 Luna Steen Hansen 02:04:54 Diplom » Billeder
80 Christine Marie Møller Ffd Kralupy Triathlon 02:05:32 Diplom » Billeder
81 Johanne Jacobsen FFD Kralupy 02:05:32 Diplom » Billeder
82 Birgitte Tørring 02:05:36 Diplom » Billeder
83 Drenusha Mehmeti 02:05:49 Diplom » Billeder
84 Nina Hermansen Søstrene BØF 02:06:08 Diplom » Billeder
85 Ninna Stæhr 02:06:09 Diplom » Billeder
86 May-Britt Sommer 02:06:45 Diplom » Billeder
87 Ditte Brøndum % 02:07:03 Diplom » Billeder
88 Ellen Pedersen 02:08:20 Diplom » Billeder
89 Dorte Schjønning Nordjyllands Politi 02:09:26 Diplom » Billeder
90 Louise Hessellund Lastein 02:10:39 Diplom » Billeder
91 Maria Hauge Jensen 02:11:05 Diplom » Billeder
92 Lene Prentow KMD 02:11:09 Diplom » Billeder
93 vibeke Lose Aalborg Motion og Atletik 02:13:01 Diplom » Billeder
94 inge skovsgaard 02:13:02 Diplom » Billeder
95 Ann Kirstine Vestergaard 02:14:02 Diplom » Billeder
96 Anja Hermansen Søstrene BØF 02:15:01 Diplom » Billeder
97 Malene Højvælde Nielsen Høj & Bøj 02:15:48 Diplom » Billeder
98 Maja Andersen 02:15:56 Diplom » Billeder
99 Benta Fuglsang Brønderslev Løbeklub 02:16:34 Diplom » Billeder
100 Louise Larsen 02:17:49 Diplom » Billeder
101 Katrine M. Andersen HPR 02:17:55 Diplom » Billeder
102 Christina Rytter Rasmussen Aalborg Triathlon Klub 02:19:42 Diplom » Billeder
103 Fabiana Noronha Dornelles 02:21:01 Diplom » Billeder
104 Amanda Sigvardt 02:21:35 Diplom » Billeder
105 Malene Bärthel 02:23:37 Diplom » Billeder
106 Jytta Svejstrup Mølgaard Højsleth AAØRRC 02:31:00 Diplom » Billeder
107 Amalie V. Jensen HPR 02:44:30 Diplom » Billeder

Mænd

Nr. Navn Evt. klub Resultat Diplom Billeder
1 Molla Aschenaki AAM 01:12:26 Diplom » Billeder
2 Rune Solli AAM Nordic 01:13:06 Diplom » Billeder
3 Claus Hallingdal Bloch Rebild Comwell Sport 01:14:00 Diplom » Billeder
4 Søren Ramsdal Jensen Houlkær Løb & Motion/VEXA 01:14:30 Diplom » Billeder
5 Emil Adelborg AAM Nordic 01:15:12 Diplom » Billeder
6 Nikolaj Rud Sørensen Running Concept Aarhus 01:16:44 Diplom » Billeder
7 Mads Klinksgaard AAØRRC 01:17:32 Diplom » Billeder
8 Simon Holm AAM Nordic 01:17:35 Diplom » Billeder
9 Alex Bak Thygesen Rebild Comwell Sport 01:17:36 Diplom » Billeder
10 Jon Kristensen Rebild Comwell Sport 01:17:59 Diplom » Billeder
11 Ulrik Lindén-Andersen 01:18:31 Diplom » Billeder
12 Troels Frederik Sørensen RUNAAR 01:19:12 Diplom » Billeder
13 Rune Juul Andersen Aalborg Triathlon Klub 01:20:05 Diplom » Billeder
14 Troels Brøndum Christensen Skive Am 01:20:47 Diplom » Billeder
15 Peter Mousten New Balance 01:21:25 Diplom » Billeder
16 Jacob Frandsen DELTA 508 01:21:44 Diplom » Billeder
17 Jakob Stenbakken Johnsen HjulmandKaptain 01:22:17 Diplom » Billeder
18 Simon Rud Sørensen Aarhus 1900 Triathlon 01:22:25 Diplom » Billeder
19 Brian Løgstrup Hinnerup løberne 01:22:30 Diplom » Billeder
20 Eno Hald Møller Viborg Ejendomsservece 01:23:49 Diplom » Billeder
21 Jesper Sloth 01:24:22 Diplom » Billeder
22 Kristian Kleppan Mandal 01:25:02 Diplom » Billeder
23 Morten Sort Mouritsen The Walk Of Shame 01:25:06 Diplom » Billeder
24 Kristian Brinckmann Med24.dk 01:25:14 Diplom » Billeder
25 Per Thomsen Alfa Laval 01:25:17 Diplom » Billeder
26 Claus Ellgaard Frederiksen Vandrefalken anno 2013 01:25:33 Diplom » Billeder
27 Bartosz Tuszewski 01:25:52 Diplom » Billeder
28 Lars Holm Jensen AAM-Klostermarksskolen-FSL 01:26:03 Diplom » Billeder
29 Andreas Hyltoft Telenor Idrætsklub 01:26:05 Diplom » Billeder
30 Mads Timmermann RUNAAR 01:26:08 Diplom » Billeder
31 Søren Kriegbaum Rohde FFD Kralupy Tri 01:26:45 Diplom » Billeder
32 Brian Frost Dyrhave Happy Runners 01:27:20 Diplom » Billeder
33 Mads Nyrup New Balance 01:27:26 Diplom » Billeder
34 Jørgen Juncher 01:27:36 Diplom » Billeder
35 Frank Lyng Andersen 01:27:40 Diplom » Billeder
36 Michael Krogh Sørensen 01:27:43 Diplom » Billeder
37 Johnny Visholm Dromos 01:27:43 Diplom » Billeder
38 Anders gredal Soif 01:27:59 Diplom » Billeder
39 Jens Haaregard Skjøtt Tømrer & Snedker 01:28:01 Diplom » Billeder
40 Morten Madsen Dromos 01:28:03 Diplom » Billeder
41 Kevin Guldberg Nielsen 01:28:22 Diplom » Billeder
42 Lasse Lindgren 01:28:53 Diplom » Billeder
43 Kasper Hohnsbehn 01:28:57 Diplom » Billeder
44 Anders Johansen 01:29:05 Diplom » Billeder
45 Rasmus Nielsen U3 Stockholm 2015 01:29:09 Diplom » Billeder
46 Erik Thuesen U3 Stockholm 2015 01:29:09 Diplom » Billeder
47 Karsten Madsen Dromos 01:29:15 Diplom » Billeder
48 Kristoffer Guldager Terkelsen AKIF 01:29:36 Diplom » Billeder
49 Dennis Steffensen 01:29:44 Diplom » Billeder
50 Claus Ryom The Ryoms 01:29:46 Diplom » Billeder
51 Enrique Rodriguez Diaz 01:29:51 Diplom » Billeder
52 Nicolai Rytter Rasmussen Ffd Kralupy Triathlon 01:29:52 Diplom » Billeder
53 Morten Koldsø 01:29:54 Diplom » Billeder
54 Jacob Dencker Skjøtt Tømrer & Snedker 01:30:05 Diplom » Billeder
55 Anders Munk Zacho SMT Silkeborg 01:30:44 Diplom » Billeder
56 Keld Vejlgaard SKIVE AM 01:30:49 Diplom » Billeder
57 Martin Pedersen 01:30:54 Diplom » Billeder
58 Morten Klingenberg Telenor Idrætsklub 01:31:04 Diplom » Billeder
59 Casper Eskesen 01:31:19 Diplom » Billeder
60 Morten Lundhøj Nybolig Erhverv Randers-Viborg-Skive 01:31:27 Diplom » Billeder
61 Kenneth Dexter Motionsløberne Aalestrup 01:31:30 Diplom » Billeder
62 Svend Ottesen 01:31:39 Diplom » Billeder
63 Michael Fjorback 01:31:53 Diplom » Billeder
64 Morten Nielsen 01:31:56 Diplom » Billeder
65 Anders Klitgaard Hammer Bakker Runners 01:31:57 Diplom » Billeder
66 Rolf Andersen 01:32:13 Diplom » Billeder
67 Byrial Stagsted New Balance 01:32:14 Diplom » Billeder
68 Mogens 01:32:45 Diplom » Billeder
69 Søren Petersen Adventure team 01:32:46 Diplom » Billeder
70 Bo Styhm Randers Freja Motion 01:32:47 Diplom » Billeder
71 Jesper Momme Siemens Wind Power 01:33:08 Diplom » Billeder
72 Morten Jønler Viborg Atletik og Motion 01:33:08 Diplom » Billeder
73 Uffe K. Ladefoged Vandrefalken anno 2013 01:33:43 Diplom » Billeder
74 Christian Korsgaard Vandrefalken anno 2013 01:33:48 Diplom » Billeder
75 Lars Klinkby Dromos 01:33:58 Diplom » Billeder
76 Jesper Pedersen Grenaa 01:34:09 Diplom » Billeder
77 Henrik Tolstrup 01:34:15 Diplom » Billeder
78 Kim Aagaard Andersen L´øbi 01:34:47 Diplom » Billeder
79 Morten Nørris Jensen 01:34:50 Diplom » Billeder
80 Johnny Jakobsen 01:34:56 Diplom » Billeder
81 Michael Skjødt Hansen Aalborg Triathlon Klub 01:34:58 Diplom » Billeder
82 Jakob Thau Timoshoppen.dk 01:35:09 Diplom » Billeder
83 Peter Nikolajsen 01:35:17 Diplom » Billeder
84 Henning Hjermitslev 01:36:28 Diplom » Billeder
85 Henrik Holst Petersen Aalborg Triathlon Klub 01:36:35 Diplom » Billeder
86 Peter Eistrup Overhalingsbanen 01:36:35 Diplom » Billeder
87 Petter Danielsen Mandal 01:36:42 Diplom » Billeder
88 Kim Schaarup Sørensen Dromos 01:36:50 Diplom » Billeder
89 Thomas Stampe Rasmussen 01:36:56 Diplom » Billeder
90 Mortrn Vang Jensen Fjordløberne Hobro 01:37:02 Diplom » Billeder
91 Jesper Futtrup Hasseris Boligselskab 01:37:18 Diplom » Billeder
92 René Nielsen Fjordløberne - Hobro 01:37:24 Diplom » Billeder
93 Morten Lindequist Køhler Team No Excuses 01:37:32 Diplom » Billeder
94 Jacob Mørch Pedersen 01:37:37 Diplom » Billeder
95 Martin Buus 01:37:44 Diplom » Billeder
96 Poul Olesen Rold Skov Skiklub 01:37:46 Diplom » Billeder
97 Daniel Kim Beck 01:37:46 Diplom » Billeder
98 Peter Dahl Krøgh 01:37:49 Diplom » Billeder
99 Rasmus Gammelholm Pedersen Tri Club Denmark 01:37:50 Diplom » Billeder
100 Carl Olsen Aars Trim Motion 01:37:51 Diplom » Billeder
101 Morten Mosdal amok 01:37:51 Diplom » Billeder
102 Peter Gustenhoff 01:38:14 Diplom » Billeder
103 Carsten Morch Overhalingsbanen 01:38:15 Diplom » Billeder
104 Anders Kærgaard 01:38:24 Diplom » Billeder
105 Jesper Fristrup 01:38:25 Diplom » Billeder
106 Peter Frank Telenor Idrætsklub 01:38:33 Diplom » Billeder
107 Rene Knudsen Storvorde 01:38:37 Diplom » Billeder
108 Lars Norup 01:38:38 Diplom » Billeder
109 Oleksandr Gerasymovych 01:38:55 Diplom » Billeder
110 Elias John Zulfiqar Livsnyderne 01:38:55 Diplom » Billeder
111 Henrik Jacobsen 01:39:03 Diplom » Billeder
112 Ole Dromos 01:39:05 Diplom » Billeder
113 Thomas Boyens Overgaard Tricon Electric 01:39:08 Diplom » Billeder
114 Mogens Hestbech Tilst 01:39:28 Diplom » Billeder
115 Michael Nygreen Telenor Idrætsklub 01:39:44 Diplom » Billeder
116 Morten Nygreen Telenor Idrætsklub 01:39:44 Diplom » Billeder
117 Bjørn Lund Nielsen 01:39:45 Diplom » Billeder
118 Erik Westergreen Aalborg Atletik & Motion 01:39:50 Diplom » Billeder
119 Lars Svendsen LIUF Løb 01:39:59 Diplom » Billeder
120 Ronnie Kristensen Frejlev Motion 01:40:00 Diplom » Billeder
121 René Chortsen 01:40:09 Diplom » Billeder
122 Jesper Larsen Havstrygerne 01:40:10 Diplom » Billeder
123 allan ramsdal 01:40:34 Diplom » Billeder
124 Kasper Vork Steffensen Hammer Bakker Runners 01:40:49 Diplom » Billeder
125 Filip Westarp 01:40:52 Diplom » Billeder
126 Mikkel 01:40:58 Diplom » Billeder
127 Danni Lund-Hansen 01:41:01 Diplom » Billeder
128 Nikolaj Hess-Nielsen Nordkraft Løb&Motion 01:41:06 Diplom » Billeder
129 Per Kloster Vølund og Kloster 01:41:07 Diplom » Billeder
130 Karl Erik Kiel Riisager Havstrygerne 01:41:11 Diplom » Billeder
131 Karsten Klitte 01:41:26 Diplom » Billeder
132 Torben Signer Andersen Telenor Idrætsklub 01:41:28 Diplom » Billeder
133 Mads Damsgard INSANE 01:41:33 Diplom » Billeder
134 Anders Ulsøe Runners High 01:41:38 Diplom » Billeder
135 Martin Tørring 01:41:39 Diplom » Billeder
136 Michael Pilgaard 01:41:41 Diplom » Billeder
137 Mads Nysom Petersen 54 Elite 01:41:56 Diplom » Billeder
138 Michael Beck 01:42:13 Diplom » Billeder
139 Torkild Mølgaard Aalborg Atletik og Motion 01:42:19 Diplom » Billeder
140 Henrik Holmberg Viborg AM / Marathongruppen 01:42:22 Diplom » Billeder
141 Henrik Bache Team Gekko / Viborg AM 01:42:23 Diplom » Billeder
142 Dan Ferm Viborg AM / Marathongruppen 01:42:23 Diplom » Billeder
143 Henrik Lund Jensen Viborg AM / Marathongruppen 01:42:23 Diplom » Billeder
144 Jens Strange SMT Silkeborg 01:42:50 Diplom » Billeder
145 Flemming H. Pedersen Aalborg Atletik & Motion 01:42:51 Diplom » Billeder
146 Jens Abildgaard 01:42:54 Diplom » Billeder
147 David Bæk Maul Vandrefalken anno 2013 01:42:57 Diplom » Billeder
148 John Thusgaard Jensen Rul mig ind i bacon 01:42:59 Diplom » Billeder
149 Ole Møller Jakobsen Team BS 01:43:08 Diplom » Billeder
150 christoffer wang 01:43:14 Diplom » Billeder
151 Lars andersen 01:43:22 Diplom » Billeder
152 Per Højsgaard Aalborg Atletik og Motion 01:43:23 Diplom » Billeder
153 Frank Løvgren Carstensen VUC&HF Nordjylland 01:43:25 Diplom » Billeder
154 Flemming Hvid Hadsund Roklub 01:43:29 Diplom » Billeder
155 Rasmus Risbjerg New Balance 01:43:29 Diplom » Billeder
156 Johannes Larsen J Larsen service 01:43:35 Diplom » Billeder
157 Christian B. Jørgensen 01:43:45 Diplom » Billeder
158 Thomas Mogensen Fjordløberne Hobro 01:44:06 Diplom » Billeder
159 Jonathan Preece 01:44:07 Diplom » Billeder
160 Per Møller MIMOTO.DK 01:44:33 Diplom » Billeder
161 Søren Torp 01:44:37 Diplom » Billeder
162 Thomas Haugen Koldkjær 01:44:38 Diplom » Billeder
163 Jens Ø. Poulsen Motionslob.dk 01:44:39 Diplom » Billeder
164 Steen Nord 01:44:41 Diplom » Billeder
165 Lasse Lund Larsen Fitnessdk løbeklub Hjørring 01:44:43 Diplom » Billeder
166 Rune Klems 01:44:43 Diplom » Billeder
167 Niklas Holz Team Aleksander 01:44:54 Diplom » Billeder
168 Niels Thorup Andersen Happy Runners 01:45:09 Diplom » Billeder
169 Bent Næsby 01:45:11 Diplom » Billeder
170 Simon Brandenhoff 01:45:17 Diplom » Billeder
171 Poul Tang Nielsen 01:45:20 Diplom » Billeder
172 Jesper Hove Skjøtt Tømrer & Snedker 01:45:25 Diplom » Billeder
173 Mathias A. Mikkelsen HPR 01:45:31 Diplom » Billeder
174 Niclas Staun Skjøtt Tømrer & Snedker 01:45:45 Diplom » Billeder
175 Søren Nielsen Telenor Idrætsklub 01:45:50 Diplom » Billeder
176 Martin Heide Jørgensen AAØRRC 01:45:51 Diplom » Billeder
177 Jesper Stoffregen AAM 01:45:51 Diplom » Billeder
178 Morten Hintz 01:45:57 Diplom » Billeder
179 John Serup Jensen Team Vibeke 01:46:05 Diplom » Billeder
180 Ole Bertelsen KMD 01:46:07 Diplom » Billeder
181 Mikkel Lunderskov Olesen Roadrunners 01:46:12 Diplom » Billeder
182 Erik Christensen AMOK 01:46:17 Diplom » Billeder
183 Peter Kristensen Sæby Løbeklub 01:46:29 Diplom » Billeder
184 Anders Holm Jensen Løb for Satan 01:46:33 Diplom » Billeder
185 Karl Thomas Pedersen 01:46:39 Diplom » Billeder
186 Mads Olsson MT Højgaard A/S 01:46:46 Diplom » Billeder
187 Rene simsek Swag team 01:46:46 Diplom » Billeder
188 Henrik Rønnest kybeleconsult.dk 01:46:51 Diplom » Billeder
189 Jesper Just Fjordløberne Hobro 01:46:52 Diplom » Billeder
190 Palle Bonde amok 01:47:06 Diplom » Billeder
191 Lars Christensen 01:47:09 Diplom » Billeder
192 Hans J. Christensen 01:47:10 Diplom » Billeder
193 Finn Lauridsen 01:47:12 Diplom » Billeder
194 john brun paulsen ifaa 01:47:17 Diplom » Billeder
195 Jesper Sørensen 01:47:22 Diplom » Billeder
196 Jeppe Rom Vestergaard Ifaa 01:47:26 Diplom » Billeder
197 Robert Pall Chiglinsky YNWA 01:47:30 Diplom » Billeder
198 Kasper Breum 01:47:44 Diplom » Billeder
199 Kim Andersen Team KBA.dk 01:47:46 Diplom » Billeder
200 Erik Isbak Fitnessdk 01:48:06 Diplom » Billeder
201 Klaus Larsen Team Melchior/Larsen 01:48:06 Diplom » Billeder
202 Andre simsek Swag team 01:48:16 Diplom » Billeder
203 Nick Pedersen 01:48:28 Diplom » Billeder
204 Mads Rytter Møller 01:48:30 Diplom » Billeder
205 Søren Vestergaard Hansen 01:48:35 Diplom » Billeder
206 Ole Møller Vadum IF 01:48:35 Diplom » Billeder
207 Jørgen kvist-ibsen 01:48:36 Diplom » Billeder
208 Bjarne Bjerre 01:48:37 Diplom » Billeder
209 Jesper Frovin 01:48:53 Diplom » Billeder
210 Christian Norvig 01:48:55 Diplom » Billeder
211 Michal Krarup 01:49:00 Diplom » Billeder
212 Morten Struve Nielsen 01:49:10 Diplom » Billeder
213 Uffe Holdgaard 01:50:00 Diplom » Billeder
214 Lars Olsen Runners High 01:50:25 Diplom » Billeder
215 Daniel Germer 01:50:29 Diplom » Billeder
216 henrik jensen vadum if 01:50:43 Diplom » Billeder
217 Dennis Justesen 01:51:00 Diplom » Billeder
218 Flemming Ferløv Nielsen Saltum Trim 01:51:04 Diplom » Billeder
219 JØRGEN WINTHER RASMUSSEN ALFA LAVAL AALBORG 01:51:05 Diplom » Billeder
220 Stig Søndergaard MT Højgaard A/S 01:51:12 Diplom » Billeder
221 Allan Bjørn 01:51:13 Diplom » Billeder
222 Henrik Wiberg 01:51:18 Diplom » Billeder
223 Jacob Poulsen Skjøtt Tømrer & Snedker 01:51:39 Diplom » Billeder
224 Thomas Schou-Olesen 01:51:43 Diplom » Billeder
225 Peter Larsen 01:51:43 Diplom » Billeder
226 mathias mellergaard 01:51:43 Diplom » Billeder
227 René Hansen Lyngsaa BK 01:51:53 Diplom » Billeder
228 Jimmy Hansen 01:51:59 Diplom » Billeder
229 Bo Sørensen POTTEHAVEN HJØRRING 01:52:18 Diplom » Billeder
230 Arne Hyldhl 01:52:36 Diplom » Billeder
231 Richard Sæby løbeklub 01:52:52 Diplom » Billeder
232 Joey Schubert HPR 01:53:22 Diplom » Billeder
233 allan Brønderslev løbeklub 01:53:22 Diplom » Billeder
234 Tommy Menholt LIUF_LØB 01:53:35 Diplom » Billeder
235 Jesper Bo Bertelsen Gudumholm Løberne 01:53:59 Diplom » Billeder
236 Brian Christiansen 01:54:12 Diplom » Billeder
237 Karsten Jungersen 01:54:23 Diplom » Billeder
238 Nicklas Allentoft Jørgensen New Balance 01:54:28 Diplom » Billeder
239 Henrik Gaardbo Nielsen 01:54:34 Diplom » Billeder
240 Kenneth bach hedeby 01:54:36 Diplom » Billeder
241 Emil M. Sørensen HPR 01:55:08 Diplom » Billeder
242 Jørn Prentow KMD 01:55:47 Diplom » Billeder
243 Henrik Møller 01:55:52 Diplom » Billeder
244 Per Ulik Nielsen Viborg AM / Marathongruppen 01:55:56 Diplom » Billeder
245 Morten Olesen 01:55:58 Diplom » Billeder
246 Michael heppner Viborg AM 01:56:00 Diplom » Billeder
247 Morten Bonde 01:56:02 Diplom » Billeder
248 Jan Nørgaard 01:56:19 Diplom » Billeder
249 Theis K. Haastrup HPR 01:56:24 Diplom » Billeder
250 Anders Menholt Jensen 01:56:30 Diplom » Billeder
251 Peter Skovbo 01:56:30 Diplom » Billeder
252 Jakob Frilev 01:57:01 Diplom » Billeder
253 Klaus Nielsen Telenor Idrætsklub 01:57:09 Diplom » Billeder
254 Thomas Jellesen 01:57:43 Diplom » Billeder
255 palle sørensen 02:00:39 Diplom » Billeder
256 Kenneth Biirsdahl Deloitte 02:01:03 Diplom » Billeder
257 Eduardo Souza Silva 02:02:01 Diplom » Billeder
258 David Højgaard ingen 02:02:17 Diplom » Billeder
259 Morten Overbeck Larsen Sparekassen Vendsyssel 02:02:43 Diplom » Billeder
260 Daniel Pedersen 02:02:48 Diplom » Billeder
261 Kasper Asmussen 02:02:49 Diplom » Billeder
262 John Stellan Stellan 02:02:56 Diplom » Billeder
263 Lande Santos da Silva 02:02:58 Diplom » Billeder
264 Jacob Krogh Skjøtt Tømrer & Snedker 02:03:44 Diplom » Billeder
265 Arne Høyem 02:04:39 Diplom » Billeder
266 Martin Braun Christensen Sparekassen Vendsyssel 02:05:16 Diplom » Billeder
267 Per Henrik Christensen Sparekassen Vendsyssel 02:05:16 Diplom » Billeder
268 Rasmus Kolbe Kristiansen 02:05:49 Diplom » Billeder
269 Tommy Madsen Madsen 02:06:50 Diplom » Billeder
270 Svend Holmgaard Sparekassen Vendsyssel 02:07:05 Diplom » Billeder
271 Carsten Pihl 02:08:38 Diplom » Billeder
272 Randhir Singh Parihar 02:09:11 Diplom » Billeder
273 Kresten Sørensen 02:10:14 Diplom » Billeder
274 Søren Andersen Team Mølholm 02:11:51 Diplom » Billeder
275 Christian Roslev 02:14:12 Diplom » Billeder
276 Rene Lauridsen 02:16:00 Diplom » Billeder
277 Dennis Kornum 02:16:02 Diplom » Billeder
278 kim andersen liuf-løb 02:17:55 Diplom » Billeder
279 Morten Foldager Olesen 02:18:52 Diplom » Billeder
280 Michael Hallenberg Christensen 02:18:59 Diplom » Billeder
281 Leif Kristiansen Selrun 3 02:19:06 Diplom » Billeder
282 Mads Nielsen HPR 02:22:27 Diplom » Billeder
283 Mads D. B. Liver HPR 02:22:27 Diplom » Billeder
284 kim friis motion nord 02:23:40 Diplom » Billeder
285 Jeppe B. Risager HPR 02:24:43 Diplom » Billeder
286 Jon S. Poulsen HPR 02:28:30 Diplom » Billeder
287 Mikkel H. Rasmussen HPR 02:41:20 Diplom » Billeder
288 Patrick Østergaard HPR 02:41:27 Diplom » Billeder
289 Morten S. Lie HPR 02:42:58 Diplom » Billeder
290 Mikkel M. Christiansen HPR 02:58:06 Diplom » Billeder
291 Martin B. Eckhardt HPR 02:58:08 Diplom » Billeder