Fusion Sport   Brooks   Aalborg Fysioterapi   DGI  

Log ind

  1. Husk mig

Startliste

Børneløb

StartnummerNavnÅrgangKlub el. by

Mænd 10km

StartnummerNavnÅrgangKlub el. by
120Anders Dresager1980Telenor
35Anton Nørgaard Madsen2006Metavej7.dk
268Bereket Tesfamariam1991Havstrygerne
119Claus Rasmussen1982Telenor
195Daniel Kronborg1994Hammer Bakker Runners
212Dennis Kornum1990Team Tvilling
221Erik Isbak1961Mimoto.dk
180Flemming H.1961Aalborg Atletik & Motion
31Gunnar Laursen1961Aalborg Sø
194Jess Knudsen1970Hammer Bakker Runners
232Jimmy Pedersen1974Vadum
150Karsten Bukholt1975Aalborg Atletik & Motion
106Karsten Frandsen1977Telenor
214Kasper Liltoft1990Team Tvilling
200Kim Trolle Wadum1972Sæby
30Lars Hansen1962Aalborg Sø
247Mads Ertzinger Klinksgaard1979AAØRRC
102Mads Sørensen1976Telenor
222Martin Isbak1993Mimoto.dk
114Nursultan Sheishekeyev1996Telenor
84Peder Kaj Pedersen1948Aalborg AM
34Per Madsen1974Metavej7.dk
115Rasmus Horsholt Krogh1996Telenor
173Søren Bisgaard Poulsen1983Team Rul Mig I Bacon Og Dyp Mig I Øl
48Teddy Larsen1975Larsen
129Thomas Jensen1976Archard Jensen
61Thorbjørn Jensen1961Dromos

Kvinder 10km

StartnummerNavnÅrgangKlub el. by
68Ann Sørensen1986Aalborg
52Bodil Pilgaard1965Aalborg
253camilla Lindholm1980Road Runners
15Dorte Stagsted1960Hjørring
252Dorthe Møller Søndergaard1970Aalborg Ø
148Hanne Jørgensen1965Aalborg Atletik & Motion
205Helene Gottschalk Dahl1981Aalborg SØ
97Helle Birgitte Broberg1963Telenor
14Kate Jensen1961Hjørring
242Lena Gjerløv Jensen1986Team Easy one
128Lisa Jensen1975Archard Jensen
47Lisa Larsen1974Larsen
112Nadia Løkke1982Telenor
92Nanna Finne Skovrup1990Aalborg Øst
149Pia Andersen1961Aalborg Atletik & Motion
99Randi Schiønning Carstens1976Telenor
213Sarah Møller1990Team Tvilling
116Susanne Toft Otte1981Telenor
67Tina Thunbo1966Team Vestenvind

Mænd Halvmarathon

StartnummerNavnÅrgangKlub el. by
124Aksel Nielsen1972AKIF
4Allan Skov1978Herlev
23Anders Borggaard1989Skanderborg
74Bjarne Bjerre1965Støvring
139Bjørn Bertinus1954Aalborg Atletik & Motion
134Bo Stenvang1963Støvring
201cagge dam1976happy runners
1Carsten Johannesen1974Aalborg Atletik & Motion
83Carsten Krogh Hansen1980Runaar
62Casper Lindhøj Nielsen19909230 CRIME RIDERS
175Christoffer Bilde Hansen1992Aalborg Øst
209Christopher Strøyer 1990Team Tvilling
41Claus Nielsen1979Nibe
220Danny Dunker1989Vrå
141Dennis Thomsen1973Aalborg Atletik & Motion
32Erik Christensen1954AMOK
24Erik Westergreen1970Aalborg Atletik & Motion
125Flemming Lundager1979KMD
178Flemming Lyngsø1962Aalborg Øst
82Flemming Pentz Madsen1964AH Run
17Frank Rasmussen1972Mekoprint A/S
105Gert Ziegler Winther1978Telenor
90Hans J. Christensen1963Skovløberne Rold
266Hans Mygind1965Vexa, HLM Runners
203Hans Westergaard1967Team Grønbjerg THY
8Heini Brøndum1971Snailman
26Henning Fischlein1967AH Run
36Henrik Christensen1946ingen
43Henrik Gaardbo Nielsen1962Knauf
10Henrik Holst Petersen1973Aalborg Triathlon Klub
192Henrik Mørkholt Sørensen1970Hammer Bakker Runners
16henrik rønnest1969kybeleconsult.dk
219Henrik Sønderup1971Gistrup
21Ivan Lyhne1985Skanderborg
231Jacob Rosenkrans1993RUNAAR
59Jens F.1953Aalborg Øst
244Jeppe Rønn Nielsen1989Aalborg
225Jesper Hesselvang1971Aalborg
122Jesper Just Nielsen1975Knauf
70Jesper Kortbæk Slot1973Houlkær Løb & Motion /Vexa
183Jesper Larsen1971Havstrygerne
19Jesper Rud1971Skanderborg
202JIMMY NIELSEN1971Skive am
215John Thusgaard Jensen1976Rul mig i Bacon
269Johnny Kristensen1965Fjordløberne Hobro
11JØRGEN W. RASMUSSEN1947ALFA LAVAL / AALBORG MOTION
12JØRGEN W. RASMUSSEN1947ALFA LAVAL / AALBORG MOTION
126Jørn Prentow1957KMD
182Karl Erik Riisager1969Løbeklubben Havstrygerne
204Karl Ove Thomsen1966Team Grønbjerg THY
57Karsten Jungersen1956Aabybro
193Keld Bo Jensen1964Hammer Bakker Runners
196KELD VEJLGAARD1969Skive Am
85Kenneth Richardt Jensen1974Svinetræning Hvalpsund
262Kenneth Væver1966Team Mortensen
65Kim Erik Nielsen1969Aabybro
108Kim Hansen1991Telenor
223Klaus Larsen1974Aalborg
86Kristian R. Skovmose1963Løbeklubben 8740.dk
6Kristian West1984Holstebro
267lars andersen1968Nørresundby
165Lars Belstrup Pedersen1969Aalborg
51Lars Bloch1961Aalborg
91Lars Christensen1998Aalborg SØ
76Lars Klinkby1968Dromos
89Lars Norup1959Hobro
238Lars Svendsen1969LIUF løb
186Leon Vinther1970Havstrygerne
140Mads Riishøj1962Aalborg Atletik & Motion
164Mads Rytter Møller1976Aalborg
133Martin Haals Stenvang2001Aalborg Atletik & Motion
226Mathias Nielsen1990Vadum
3Michael de Oliveira Vorbeck1977Privat
168Michael Hansen1986Aalborg Triathlon Klub
187Michael Steffensen1975The Outdoor Life
9michaerl tietze1978Frederikshavn
191Mikkel Bundgaard1981Telenor
79Mikkel Bundgaard1981Aalborg
73Mikkel Harbo Mousten1990Aalborg
172Mikkel Kjeldgaard1997Aalborg
179Morten Hintz1969Klarup
37Morten kanstrup1974Team Fast-Forward
78Morten Madsen1966Dromos
171Morten Vang Jensen1963Fjordløberne Hobro
197Nicola Morelli1962Aalborg Atletik & motion
88Nicolai Heidemann1988Viby J
137niels mose1986aarun
272Niels Ole Falbe-Hansen1969SMT-Silkeborg
98Niels Peter Vestergaard1971Telenor
60Nikolaj Petersen1975Aalborg
146Ole Gjørup1965Aalborg Atletik & Motion
121Ole Mølgaard1975Klarup
264Palle Bonde1956Amok
228palle sundby1969Malerfirmaet palle sundby
206Per1966Ulsted
138Per Hovgaard1962Aalborg Atletik & Motion
177Per Kloster1956Vadum
75Per Vagnby1967Houlkær Løb & Motion /VEXA
93Peter Baade Andersen1973Terndrup Løbeklub
87Peter Dahl Krøgh1981Klarup
101Peter Frank1978Telenor
53Peter Kristensen1964HjulmandKaptain
45Peter Kvist1969Gistrup
104Peter Nordensgaard1987Telenor
248Rasmus Fagernæs1975Hjørring
63rasmus holm pedersen1990Aalborg
190Rasmus Schmidt1983Telenor
69Rasmus Sigvardsen1974Houlkær Løb & Motion/VEXA
111Rasmus Toft Jensen1982Telenor
33Simon Kroustrup1992AaRun
217Steen Bukdahl1968Vb løbeklub
20Steen Karlsen1964Skanderborg
198Steffen Snoger1986Aalborg
50Søren Gade Svendsen1967VB Løbeklub
109Søren Gregers Gregersen1993Telenor
18Søren Nielsen1970Støvring
13Søren Rokkjær1976Thisted
237Tage overgård1963Støvring løbeklub
107Theis Høegh Hansen1994Telenor
227Thomas Nielsen1977Klarup
22Thomas Rix1992Skanderborg
257Thomas Søgaard1978Aalborg Øst Road Runners
143Torben Barkmann Kusk1965Aalborg Atletik & Motion
110Torben S. Andersen1970Telenor
72Ulrik Hammelsvang Andersen1969Kolding Motion
142Villy Pedersen1961Aalborg Atletik & Motion
25Yaghoob Fantassi1961Vejle

Kvinder Halvmarathon

StartnummerNavnÅrgangKlub el. by
42Anne Engholm1973Randers SØ
58Anne Grethe Thomsen1957Hirtshals
216Anne Naur1989Viborg
258Annika Madsen1985Sæby
46Berit Gøthgen1962VAM Marathongruppen
131Bettina Karlsen1972Aars
95Camilla Lykke Jakobsen1991Aalborg
127Carina lykke wested1986Mariagerfjord Triathlonklub
132Charlotte Rask Boddum1964Hjallerup
94Ditte Weinreich Svendsen1996Aarhus N
188Dorte Sigvardsen1974Houlkær løb&Motion/VEXA
113Dorthe Dorff Hansen1986Telenor
29Gitte Svendsen1963Nettotand
7Helle Drejer Hansen1982Støvring
144Inge Junker1955Aalborg Atletik & Motion
218Johanne Jacobsen1972Ffd Kralupy
44Julie Brink2000Gistrup
130Julie Vogel Kolte1995Aalborg Øst
28Karama Alameri1990Nettotand
71Karina Boldsen1968Solitwork
123Karina Buus Nielsen1978Knauf
27Karina Normann1980Vrå
56Kristina Eskesen1979Aalborg Øst
5Kristine Wille Hilstrøm1976Herlev
210Leah Lambert 1990Team Tvilling
273Lene Broberg1983FAK 66
54Lene Lyngsø1992Aalborg Øst
147Lene Schønning1967Aalborg Atletik & Motion
66Lotte Mølskov Rønfeldt1981Aars
174Louise1996Aalborg
176Louise Juel Larsen1993Aalborg Øst Road runners
224Luise Larsen1975Aalborg
55Maria Lund Søndergaard1984Aalborg Øst
77Marianne Morton1972Team Vestenvind
199Matilde Skov1992Aalborg
96Mette Flarup Pedersen1986Aalborg
208Mette Fuglsang 1990Team Tvilling
211Mette Glenstrup1990Team Tvilling
260Mogens Skjollander1971Aalborg
145Ninna Dalsgaard Christensen1977Aalborg Atletik & Motion
207Sanne Winding1990Team Tvilling
64Susanne Stamhus1968AMOK
117Vera Christensen1956Telenor

Mænd 5km

StartnummerNavnÅrgangKlub el. by
2Andreas Johannesen2008Aalborg Atletik & Motion
251August Runge Bengtson1999Aalborg Øst Road Runners
166Gert Friis1960Team Friis
271Gustav Ilum Gehlsen2007Hjørring
160Johannes Würts1995Aalborg Atletik & Motion
181Leif Winther1947aalborg atletik & motion
250Mallikarjuna Reddy Burujukati1983Telenor
240Marius Bendtsen2005Vadum
159Michael Kristensen1970Aalborg Atletik & Motion
158Peter Pedersen1965Aalborg Atletik & Motion
239Søren Bendtsen1975Vadum
189Søren Kær1987Telenor
40Thomas Christensen1974Xamax Neuchatel F.C
81William Dalsgaard Christensen2006Støvring

Kvinder 5km

StartnummerNavnÅrgangKlub el. by
229Anja Skou Jacobsen1976Kærby Running Chicks
151Belinda Hansen1968Aalborg Atletik & Motion
135Bettina Møller1967Aalborg
230Charlotte uhler hjorth1980Kærby running chicks
155Christine Sørensen1979Aalborg Atletik & Motion
100Dorte Klingenberg1980Telenor
163Inger Skibsted1971Aalborg Atletik & Motion
152Jane Schmidth1963Aalborg Atletik & Motion
162Jannie Nielsen1973Aalborg Atletik & Motion
157Karin Møller1953Aalborg Atletik & Motion
80Laura Dalsgaard Christensen2003Støvring
156Lissy Lund1952Aalborg Atletik & Motion
167Liva Friis2008Team Friis
154Lone Pedersen1948Aalborg Atletik & Motion
136Lone Vig Andersen1970Aalborg
153Lotte Højberg1971Aalborg Atletik & Motion
161Margit Jungersen1961Aalborg Atletik & Motion
118Rikke Nickie Mortensen1973Telenor

Alle

StartnummerNavnÅrgangKlub el. by
124Aksel Nielsen1972AKIF
4Allan Skov1978Herlev
23Anders Borggaard1989Skanderborg
120Anders Dresager1980Telenor
2Andreas Johannesen2008Aalborg Atletik & Motion
229Anja Skou Jacobsen1976Kærby Running Chicks
68Ann Sørensen1986Aalborg
42Anne Engholm1973Randers SØ
58Anne Grethe Thomsen1957Hirtshals
216Anne Naur1989Viborg
258Annika Madsen1985Sæby
35Anton Nørgaard Madsen2006Metavej7.dk
251August Runge Bengtson1999Aalborg Øst Road Runners
151Belinda Hansen1968Aalborg Atletik & Motion
268Bereket Tesfamariam1991Havstrygerne
46Berit Gøthgen1962VAM Marathongruppen
131Bettina Karlsen1972Aars
135Bettina Møller1967Aalborg
74Bjarne Bjerre1965Støvring
139Bjørn Bertinus1954Aalborg Atletik & Motion
134Bo Stenvang1963Støvring
52Bodil Pilgaard1965Aalborg
201cagge dam1976happy runners
253camilla Lindholm1980Road Runners
95Camilla Lykke Jakobsen1991Aalborg
127Carina lykke wested1986Mariagerfjord Triathlonklub
1Carsten Johannesen1974Aalborg Atletik & Motion
83Carsten Krogh Hansen1980Runaar
62Casper Lindhøj Nielsen19909230 CRIME RIDERS
132Charlotte Rask Boddum1964Hjallerup
230Charlotte uhler hjorth1980Kærby running chicks
155Christine Sørensen1979Aalborg Atletik & Motion
175Christoffer Bilde Hansen1992Aalborg Øst
209Christopher Strøyer 1990Team Tvilling
41Claus Nielsen1979Nibe
119Claus Rasmussen1982Telenor
195Daniel Kronborg1994Hammer Bakker Runners
220Danny Dunker1989Vrå
212Dennis Kornum1990Team Tvilling
141Dennis Thomsen1973Aalborg Atletik & Motion
94Ditte Weinreich Svendsen1996Aarhus N
100Dorte Klingenberg1980Telenor
188Dorte Sigvardsen1974Houlkær løb&Motion/VEXA
15Dorte Stagsted1960Hjørring
113Dorthe Dorff Hansen1986Telenor
252Dorthe Møller Søndergaard1970Aalborg Ø
32Erik Christensen1954AMOK
221Erik Isbak1961Mimoto.dk
24Erik Westergreen1970Aalborg Atletik & Motion
180Flemming H.1961Aalborg Atletik & Motion
125Flemming Lundager1979KMD
178Flemming Lyngsø1962Aalborg Øst
82Flemming Pentz Madsen1964AH Run
17Frank Rasmussen1972Mekoprint A/S
166Gert Friis1960Team Friis
105Gert Ziegler Winther1978Telenor
29Gitte Svendsen1963Nettotand
31Gunnar Laursen1961Aalborg Sø
271Gustav Ilum Gehlsen2007Hjørring
148Hanne Jørgensen1965Aalborg Atletik & Motion
90Hans J. Christensen1963Skovløberne Rold
266Hans Mygind1965Vexa, HLM Runners
203Hans Westergaard1967Team Grønbjerg THY
8Heini Brøndum1971Snailman
205Helene Gottschalk Dahl1981Aalborg SØ
97Helle Birgitte Broberg1963Telenor
7Helle Drejer Hansen1982Støvring
26Henning Fischlein1967AH Run
36Henrik Christensen1946ingen
43Henrik Gaardbo Nielsen1962Knauf
10Henrik Holst Petersen1973Aalborg Triathlon Klub
192Henrik Mørkholt Sørensen1970Hammer Bakker Runners
16henrik rønnest1969kybeleconsult.dk
219Henrik Sønderup1971Gistrup
144Inge Junker1955Aalborg Atletik & Motion
163Inger Skibsted1971Aalborg Atletik & Motion
21Ivan Lyhne1985Skanderborg
231Jacob Rosenkrans1993RUNAAR
152Jane Schmidth1963Aalborg Atletik & Motion
162Jannie Nielsen1973Aalborg Atletik & Motion
59Jens F.1953Aalborg Øst
244Jeppe Rønn Nielsen1989Aalborg
225Jesper Hesselvang1971Aalborg
122Jesper Just Nielsen1975Knauf
70Jesper Kortbæk Slot1973Houlkær Løb & Motion /Vexa
183Jesper Larsen1971Havstrygerne
19Jesper Rud1971Skanderborg
194Jess Knudsen1970Hammer Bakker Runners
202JIMMY NIELSEN1971Skive am
232Jimmy Pedersen1974Vadum
218Johanne Jacobsen1972Ffd Kralupy
160Johannes Würts1995Aalborg Atletik & Motion
215John Thusgaard Jensen1976Rul mig i Bacon
269Johnny Kristensen1965Fjordløberne Hobro
44Julie Brink2000Gistrup
130Julie Vogel Kolte1995Aalborg Øst
12JØRGEN W. RASMUSSEN1947ALFA LAVAL / AALBORG MOTION
11JØRGEN W. RASMUSSEN1947ALFA LAVAL / AALBORG MOTION
126Jørn Prentow1957KMD
28Karama Alameri1990Nettotand
157Karin Møller1953Aalborg Atletik & Motion
71Karina Boldsen1968Solitwork
123Karina Buus Nielsen1978Knauf
27Karina Normann1980Vrå
182Karl Erik Riisager1969Løbeklubben Havstrygerne
204Karl Ove Thomsen1966Team Grønbjerg THY
150Karsten Bukholt1975Aalborg Atletik & Motion
106Karsten Frandsen1977Telenor
57Karsten Jungersen1956Aabybro
214Kasper Liltoft1990Team Tvilling
14Kate Jensen1961Hjørring
193Keld Bo Jensen1964Hammer Bakker Runners
196KELD VEJLGAARD1969Skive Am
85Kenneth Richardt Jensen1974Svinetræning Hvalpsund
262Kenneth Væver1966Team Mortensen
65Kim Erik Nielsen1969Aabybro
108Kim Hansen1991Telenor
200Kim Trolle Wadum1972Sæby
223Klaus Larsen1974Aalborg
86Kristian R. Skovmose1963Løbeklubben 8740.dk
6Kristian West1984Holstebro
56Kristina Eskesen1979Aalborg Øst
5Kristine Wille Hilstrøm1976Herlev
267lars andersen1968Nørresundby
165Lars Belstrup Pedersen1969Aalborg
51Lars Bloch1961Aalborg
91Lars Christensen1998Aalborg SØ
30Lars Hansen1962Aalborg Sø
76Lars Klinkby1968Dromos
89Lars Norup1959Hobro
238Lars Svendsen1969LIUF løb
80Laura Dalsgaard Christensen2003Støvring
210Leah Lambert 1990Team Tvilling
181Leif Winther1947aalborg atletik & motion
242Lena Gjerløv Jensen1986Team Easy one
273Lene Broberg1983FAK 66
54Lene Lyngsø1992Aalborg Øst
147Lene Schønning1967Aalborg Atletik & Motion
186Leon Vinther1970Havstrygerne
128Lisa Jensen1975Archard Jensen
47Lisa Larsen1974Larsen
156Lissy Lund1952Aalborg Atletik & Motion
167Liva Friis2008Team Friis
154Lone Pedersen1948Aalborg Atletik & Motion
136Lone Vig Andersen1970Aalborg
153Lotte Højberg1971Aalborg Atletik & Motion
66Lotte Mølskov Rønfeldt1981Aars
174Louise1996Aalborg
176Louise Juel Larsen1993Aalborg Øst Road runners
224Luise Larsen1975Aalborg
247Mads Ertzinger Klinksgaard1979AAØRRC
140Mads Riishøj1962Aalborg Atletik & Motion
164Mads Rytter Møller1976Aalborg
102Mads Sørensen1976Telenor
250Mallikarjuna Reddy Burujukati1983Telenor
161Margit Jungersen1961Aalborg Atletik & Motion
55Maria Lund Søndergaard1984Aalborg Øst
77Marianne Morton1972Team Vestenvind
240Marius Bendtsen2005Vadum
133Martin Haals Stenvang2001Aalborg Atletik & Motion
222Martin Isbak1993Mimoto.dk
226Mathias Nielsen1990Vadum
199Matilde Skov1992Aalborg
96Mette Flarup Pedersen1986Aalborg
208Mette Fuglsang 1990Team Tvilling
211Mette Glenstrup1990Team Tvilling
3Michael de Oliveira Vorbeck1977Privat
168Michael Hansen1986Aalborg Triathlon Klub
159Michael Kristensen1970Aalborg Atletik & Motion
187Michael Steffensen1975The Outdoor Life
9michaerl tietze1978Frederikshavn
191Mikkel Bundgaard1981Telenor
79Mikkel Bundgaard1981Aalborg
73Mikkel Harbo Mousten1990Aalborg
172Mikkel Kjeldgaard1997Aalborg
260Mogens Skjollander1971Aalborg
179Morten Hintz1969Klarup
37Morten kanstrup1974Team Fast-Forward
78Morten Madsen1966Dromos
171Morten Vang Jensen1963Fjordløberne Hobro
112Nadia Løkke1982Telenor
92Nanna Finne Skovrup1990Aalborg Øst
197Nicola Morelli1962Aalborg Atletik & motion
88Nicolai Heidemann1988Viby J
137niels mose1986aarun
272Niels Ole Falbe-Hansen1969SMT-Silkeborg
98Niels Peter Vestergaard1971Telenor
60Nikolaj Petersen1975Aalborg
145Ninna Dalsgaard Christensen1977Aalborg Atletik & Motion
114Nursultan Sheishekeyev1996Telenor
146Ole Gjørup1965Aalborg Atletik & Motion
121Ole Mølgaard1975Klarup
264Palle Bonde1956Amok
228palle sundby1969Malerfirmaet palle sundby
84Peder Kaj Pedersen1948Aalborg AM
206Per1966Ulsted
138Per Hovgaard1962Aalborg Atletik & Motion
177Per Kloster1956Vadum
34Per Madsen1974Metavej7.dk
75Per Vagnby1967Houlkær Løb & Motion /VEXA
93Peter Baade Andersen1973Terndrup Løbeklub
87Peter Dahl Krøgh1981Klarup
101Peter Frank1978Telenor
53Peter Kristensen1964HjulmandKaptain
45Peter Kvist1969Gistrup
104Peter Nordensgaard1987Telenor
158Peter Pedersen1965Aalborg Atletik & Motion
149Pia Andersen1961Aalborg Atletik & Motion
99Randi Schiønning Carstens1976Telenor
248Rasmus Fagernæs1975Hjørring
63rasmus holm pedersen1990Aalborg
115Rasmus Horsholt Krogh1996Telenor
190Rasmus Schmidt1983Telenor
69Rasmus Sigvardsen1974Houlkær Løb & Motion/VEXA
111Rasmus Toft Jensen1982Telenor
118Rikke Nickie Mortensen1973Telenor
207Sanne Winding1990Team Tvilling
213Sarah Møller1990Team Tvilling
33Simon Kroustrup1992AaRun
217Steen Bukdahl1968Vb løbeklub
20Steen Karlsen1964Skanderborg
198Steffen Snoger1986Aalborg
64Susanne Stamhus1968AMOK
116Susanne Toft Otte1981Telenor
239Søren Bendtsen1975Vadum
173Søren Bisgaard Poulsen1983Team Rul Mig I Bacon Og Dyp Mig I Øl
50Søren Gade Svendsen1967VB Løbeklub
109Søren Gregers Gregersen1993Telenor
189Søren Kær1987Telenor
18Søren Nielsen1970Støvring
13Søren Rokkjær1976Thisted
237Tage overgård1963Støvring løbeklub
48Teddy Larsen1975Larsen
107Theis Høegh Hansen1994Telenor
40Thomas Christensen1974Xamax Neuchatel F.C
129Thomas Jensen1976Archard Jensen
227Thomas Nielsen1977Klarup
22Thomas Rix1992Skanderborg
257Thomas Søgaard1978Aalborg Øst Road Runners
61Thorbjørn Jensen1961Dromos
67Tina Thunbo1966Team Vestenvind
143Torben Barkmann Kusk1965Aalborg Atletik & Motion
110Torben S. Andersen1970Telenor
72Ulrik Hammelsvang Andersen1969Kolding Motion
117Vera Christensen1956Telenor
142Villy Pedersen1961Aalborg Atletik & Motion
81William Dalsgaard Christensen2006Støvring
25Yaghoob Fantassi1961Vejle